×
Obmedzenia počas dovolenky
V termíne od 22.7. do 26.7. čerpáme celozávodnú dovolenku, nahlasovanie ukončenia prenájmu môžete urobiť prostredníctvom SMS na číslo 0903114928, alebo na e-mail: info@invira.sk . Ďakujeme za pochopenie tím Invira.

Invira pomáha

Spoločnosť Invira s.r.o. sa zaoberá predajom, prenájmom a výrobou zdravotných kompenzačných pomôcok. Vďaka dlhoročnému pôsobeniu v odbore sa náš tím zoznámil s radom dobrých ľudí, ktorým chcel pomôcť a tiež pomohol. Radi by sme touto cestou pomohli aj ďalším ľuďom, ktorí pomoc našej firmy potrebujú a ktorým môžeme vylepšiť cestu životom s nádejou lepších zajtrajškov. Ozvite sa nám so svojim príbehom a pustite nás do svojich problémov. Môžeme vám pomôcť.


Motomed pre choré nôžky Míši

Poskytli sme motomed za zlomok obstarávacej ceny nového motomedu. Podporili sme tak Mišu a jej ohromnú životnú silu. Prajeme veľa nacvičených hodín na motomede Viva Reck II.

Motomed pre choré nôžky Míši

Skúšky canisterapie ARIS,z.s.

Zapožičali sme vozíček na skúšky canisterapie a vzdelávacej činnosti ministerstva práce a sociálnych vecí. Sme radi a ďakujeme pani Honovej, že nás oslovila a môžeme sa istou mierou pravidelne podieľať na tejto veci.

Skúšky canisterapie ARIS,z.s.

ADVENT PLNÝ KŘÍDLENÍ

Advent plný krídlenia je projekt, ktorého úlohou je zapojiť do spolupráce v prospech miestnych neziskových organizácií dobrovoľníkov, školy i významné osobnosti a zároveň informovať verejnosť o možnostiach, ako sa začleniť a pomôcť. Benefičného festivalu dobročinnosti, dopoludňajších workshopov i slávnostného večera, určeného na podporu a propagáciu miestnych neziskových organizácií, sa zúčastňuje tradične okolo 2000 návštevníkov a aktívne zapájajú desiatky miestnych neziskových organizácií s cieľovou skupinou vyše 87 000 klientov. Ďakujeme, že sme mohli byť jeho súčasťou a tešíme sa na ďalší rok.

ADVENT PLNÝ KŘÍDLENÍ

Zdravotné pomôcky pre Ukrajinu

Poskytli sme zdravotnícke pomôcky pre Ukrajinu. Vyslali sme štyri plné sanitné vozidlá našimi zdravotníckymi pomôckami. Tím Rescue vozí utečencov z Ukrajiny, naopak, my im poskytujeme pomôcky, ktoré smerujú do postihnutých miest.

Zdravotné pomôcky pre Ukrajinu
Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.