×
Obmedzenia počas dovolenky
V termíne od 22.7. do 26.7. čerpáme celozávodnú dovolenku, nahlasovanie ukončenia prenájmu môžete urobiť prostredníctvom SMS na číslo 0903114928, alebo na e-mail: info@invira.sk . Ďakujeme za pochopenie tím Invira.

Elektrické polohovacie postele

Pre seniorov, hendikepovaných a chorých predstavuje posteľ miesto, kde trávia celý deň. Mala by teda byť maximálne pohodlná, jednoduchá na ovládanie a zjednodušovať prácu ošetrujúcim osobám. Elektrické polohovacie lôžka spĺňajú všetky tieto požiadavky. Ponúkame elektrické polohovacie postele repasované alebo nové. Každá posteľ má niekoľko možností polohovania a riadi sa ľahko pomocou ovládača, alebo cez mobilnú aplikáciu. Postele sú vybavené hrazdou pre ľahšie vstávanie alebo ochrannými bočnicami proti pádu, vhodný je aj antidekubitný matrac, ktorý chráni pred vznikom preležanín. Praktické kolieska pomáhajú pri manipulácii s posteľou. Výhodou je tiež PPL doprava zadarmo.

Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.