Všetko o nákupe

Spôsob platby

Spôsob platby

HOTOVOSŤ - platba v eurách alebo eurách
COMGATE PLATOBNÁ BRÁNA - Online bankový prevod
COMGATE PLATOBNÁ BRÁNA - Online platba kartou

Záručný a pozáručný servis

Záručný a pozáručný servis

Pokiaľ si u nás zakúpite nový produkt zaručíme sa Vám na 2 roky. Pokiaľ sa rozhodnete pre repasovaný produkt, doba záruky sa skracuje na 6 mesiacov. V prípade, že záručná doba produktu už vypršala, nezúfajte. Zavolajte nám a dohodnite sa s naším servisným technikom na oprave.

Doprava pri prenájme

Doprava pri prenájme

Objednávku Vám doručíme až domov. Prenajatý tovar zmontujeme as produktom Vás naučíme manipulovať. Cena montáže či spätnej demontáže s dopravou je podľa PSČ. Prenajímaný tovar si u nás môžete vyzdvihnúť aj osobne. Pokiaľ by ste si však chceli prenajať el. polohovacia posteľ, počítajte s väčšími rozmermi (210x50x100 cm).

Možnost vyzkoušení na prodejně

Možnost vyzkoušení na prodejně

Pokud si nejste jistí svým výběrem, vždy si vybraný produkt můžete vyzkoušet v jedné z našich prodejen v Ostravě či Praze. Napište nám předem a my si pro Vás vyhradíme čas, abychom Vám s výběrem pomohli a případně doporučili obdobné produkty splňující Vaše očekávání.

Možnosť vyskúšania na predajni

Možnosť vyskúšania na predajni

Sme si vedomí toho, že niektoré zdravotné pomôcky sú často veľmi nákladné a zároveň nenahraditeľné. Preto sa Vám v prípade akejkoľvek reklamácie snažíme vyjsť v ústrety a čo najefektívnejšie Vám pomôcť. V prípade uznania reklamácie môže byť produkt opravený, vymenený alebo Vám môžu byť vrátené peniaze.

Montáž s našou dopravou

Montáž s našou dopravou

Objednaný tovar Vám náš technik doručí až domov, tam ho zmontuje as produktom Vás naučí manipulovať. Cena dopravy sa odvíja podľa vášho PSČ. Pred samotným doručením Vás kontaktujeme, aby sme sa s Vami mohli dohodnúť na termíne doručenia.

Doprava kuriérom PPL

Doprava kuriérom PPL

Doprava spoločnosťou PPL zahŕňa iba doručenie kuriérom. Bohužiaľ Vám touto cestou nie sme schopní zaistiť montáž, ani zaškolenie na manipuláciu s produktom.

Poskytovateľ online platieb

Poskytovateľ online platieb

Poskytovateľom platobnej brány je spoločnosť ComGate Payments, a.s.. Služba sprostredkováva platby kartou a platobnými tlačidlami bánk. Viac sa dozviete na comgate.cz

Kontakt pre prípadné reklamácie alebo otázky k platbám:
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Vyzdvihnutie osobne vo Velčiciach

Vyzdvihnutie osobne vo Velčiciach

Vyzdvihnite si produkt u nás vo Velčiciach, okr. Zlaté Moravce, sami si ho vyskúšajte a poraďte sa s naším odborným tímom. Rozmerovo najväčšími produktmi sú elektrické polohovacie postele (210x50x100 cm), preto v tomto prípade radíme využiť našu montáž s dopravou alebo samotnej dopravy kuriérom PPL.

Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.