×
Obmedzenia počas dovolenky
V termíne od 22.7. do 26.7. čerpáme celozávodnú dovolenku, nahlasovanie ukončenia prenájmu môžete urobiť prostredníctvom SMS na číslo 0903114928, alebo na e-mail: info@invira.sk . Ďakujeme za pochopenie tím Invira.

Iné zdravotné pomôcky

Zdravotnícke vybavenie a zdravotnícke pomôcky každý deň zlepšujú život ľuďom so zníženou pohyblivosťou. Uľahčujú tiež prácu tým, ktorí sa o nich starajú. Na základe našich osobných skúseností vám ponúkame kompenzačné pomôcky pre zdravotne postihnutých, ktoré sa osvedčili ako najúčinnejšie. Medzi najväčších pomocníkov patria schodolezy a výťahy pre zdravotne postihnutých. Motomed ocenia najmä po úrazoch alebo seniori, ktorí sa už nemôžu pohybovať tak ako predtým. V našej ponuke nájdete aj chodítka, toaletné stoličky, nočné a jedálenské stoly a kyslíkové koncentrátory. Zdravotnícke potreby nielen predávame, ale pôsobíme aj ako požičovňa zdravotníckeho vybavenia.

Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.