O spoločnosti

Cieľom spoločnosti Invira s.r.o. je pomoc ľuďom v ťažkej životnej situácii, preto naše zdravotné pomôcky patria k najlacnejším na trhu. Zároveň, ale prísne dohliadame na kvalitu a aj odborný servis. Spoločnosť ponúka aj ďalšie služby pre kompletnejšie pokrytie problémov spojených so starostlivosťou o pacientov a blízke osoby. Patria k nim individuálne konzultácie, doprava, odborná montáž a preškolenie. Pre priamy predaj tovaru firma ponúka kamenné predajne v Ostrave a v Prahe, kde je po dohovore možná ukážka a osobný odber tovaru. Pre ľahší prístup k prenajímaným veciam spoločnosť vybudovala detašovanů požičovňu aj na Slovensku v spolupráci s pánom Hrúzom. Ako poslednú službu ponúkame výkup aj repasovanie použitých pomôcok.
Ako vznikla naša spoločnosť?

Naša spoločnosť vznikla za účelom pomáhať ľuďom v ťažkej životnej situácii. Sami sme v rodine riešili obdobné zdravotné problémy, aké teraz pomáhame riešiť Vám. Keď sme sa v tejto situácii ocitli, mali sme dva hlavné problémy, ktorými bola vysoká predajná cena kompenzačných pomôcok a nízka ponuka predajcov v okolí. Dnes sa tieto problémy snažíme riešiť a pomôcť každému z vás. Snažíme sa mať vždy na pamäti naše firemné hodnoty:
"Nikto by nemal mať pocit, že platí viac, než sa pristane a patrí."
"Nikto by nemal byť nútený robiť to, čo sa mu nechce."
"Základnou ľudskou vlastnosťou je slušnosť."

Ako vznikla naša spoločnosť?

Čím sa zaoberáme?

Už od samého začiatku pracujeme s takzvanou ťažkou zdravotnou technikou. Ponúkame nové aj staršie kompenzačné pomôcky, akými sú napríklad staršie invalidné mechanické vozíky a snažíme sa im vdýchnuť nový život, aby mohli pomôcť všetkým, ktorí pomoc potrebujú, ale nemôžu si ju dovoliť.

Čím sa zaoberáme?

Ako to funguje?

Vďaka nášmu odbornému tímu sme schopní uviesť takmer každú pomôcku do stopercentného technického stavu, aby mohla byť opätovne využitá. Všetky naše produkty si môžete prezrieť aj vyskúšať na našich pobočkách v Ostrave a Prahe. Náš preškolený personál Vám nielen poradí s výberom, ale taktiež Vás naučí s pomôckou manipulovať, čo môže byť u ťažšej zdravotnej techniky problémové.

Ako to funguje?

Jaké jsou naše priority?

Našou prioritou sú však elektrické polohovacie postele, ktoré nás do tohto odboru priviedli. V súčasnej dobe sa venujeme projektu, vďaka ktorému naši klienti dostanú príležitosť nenazerať na elektrické polohovacie postele ako na nutnú zdravotnícku pomôcku, ale ako na esteticky pekný kus nábytku.

Jaké jsou naše priority?
Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.