Sedadlo antidekubitné do invalidného vozíka nový

od 89 €
od 79,46 € bez DPH
Nový produkt

Sedací vankúš antidekubitný je jednou z najpoužívanejšiech pomôcok do vozíka. Je určený na prevenciu dekubitov, t. j. preležanín. Odporúča sa aj pri prevencii dekubitov. Pomáha udržiavať správne držanie tela a poskytuje stabilizáciu tela.

ks
Dostupnosť:
Zvoľte variant
Kód tovaru:
Zvoľte variant
Záruka:
24 měsíců
Matrace - Cirkulace vzduchu
Matrace - Antialergické vlastnosti
Matrace - Pratelné na 40°

Sedadlo má samonafukovací pneumatický komorový systém a je vyrobené z peny VISCO-ELASTIC s pamäťovou penou. Poťah sedadla je vyrobený z paropriepustnej a protišmykovej tkaniny. 

Pneumatické sedadlo proti preležaniu pozostáva zo vzduchovej komory, v ktorej je nainštalovaný samonafukovací regulačný ventil. Sedadlo je vybavené odnímateľným poťahom z dvoch druhov látok, zips je potiahnutý. V hornej časti poťahu je paropriepustná tkanina odolná proti vlhkosti a v spodnej časti je protišmyková tkanina, ktorá zabraňuje skĺznutiu sedadla.

Sedadlo sa samo nafúkne vzduchom vďaka použitiu regulačného ventilu a pomocou nastaviteľnej vzduchovej komory sa prispôsobí tvaru tela používateľa.

Ak si nie ste istí, akú šírku si vybrať, pozrite si tabuľku, ktorá vám pomôže, alebo nás kontaktujte telefonicky a my vám radi poradíme.


Trvalé zaťaženie do 150 kg / kryt je umývateľný, odnímateľný, dezinfikovateľný, prateľný (40 °C) / rozmery 40 x 41 x 8 cm (dĺžka x šírka x výška) / hmotnosť 1 kg


Výhody:

Ochrana pred preležaninami

Odnímateľný poťah, ktorý možno prať

Ventil na nastavenie tvrdosti/výšky sedadla

Konštrukcia sedáku umožňuje použitie na invalidných vozíkoch a bežných stoličkách

Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.