×
Obmedzenia počas dovolenky
V termíne od 22.7. do 26.7. čerpáme celozávodnú dovolenku, nahlasovanie ukončenia prenájmu môžete urobiť prostredníctvom SMS na číslo 0903114928, alebo na e-mail: info@invira.sk . Ďakujeme za pochopenie tím Invira.

Mechanický invalidný vozík s odnímateľnými kolesami

255 €
227,68 € bez DPH
Nový produkt

Mechanický vozík so skladacou oceľovou konštrukciou vám zaručí bezpečnú jazdu na prechádzkach aj doma.

ks
Dostupnosť:
Skladem
Kód tovaru:
1454
Záruka:
24 měsíců
El. vozíky - Skládací konstrukce
El. vozíky - Interiérový vozík
El. vozíky - Vozík do města

Vozík má sklopné a odnímateľné opierky nôh, ktoré sa dajú ľahko výškovo nastaviť. Kolesá sú odnímateľné, gumové a nafukovacie. Predné menšie kolieska sú gumové a odolné proti oderu. V zadnom vrecku nájdete pumpu a sadu kľúčov. Ako každý mechanický vozík, aj ten náš má jednoduchú skladaciu konštrukciu.

Šírka sedadla je 46 cm. V galérii nájdete tabuľku, ktorá vám pomôže vybrať vhodnú šírku sedadla. Upozorňujeme, že celková šírka vozíka je o niečo väčšia (keďže sa meria len vnútorný priestor, celkovú šírku nájdete nižšie). Je dôležité, aby ste sa s vozíkom dostali cez všetky rámy dverí a chodby. Ak si nie ste istí, akú šírku sedadla si máte vybrať, neváhajte nás kontaktovať.


Šírka sedadla 46 cm / výška vozíka 91 cm / výška sedadla od zeme 50 cm / šírka vozíka 67 cm / dĺžka vozíka 104 cm / hmotnosť 18,6 kg


Nosnosť vozíka so šírkou sedadla 46 je až 115 kg

farba strieborná


Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.