×
Obmedzenia počas dovolenky
V termíne od 22.7. do 26.7. čerpáme celozávodnú dovolenku, nahlasovanie ukončenia prenájmu môžete urobiť prostredníctvom SMS na číslo 0903114928, alebo na e-mail: info@invira.sk . Ďakujeme za pochopenie tím Invira.

Nočný stolík s jedálenským pultom - Invira

259 €
214,05 € bez DPH
Nový produkt

Nový nočný stolík s výsuvnou jedálenskou doskou je vybavený štyrmi kolieskami, zásuvkou, skrinkou a výklenkom.

ks
Dostupnosť:
Skladem
Kód tovaru:
1204
Záruka:
24 měsíců
Obecné - Pojezdová kolečka

Nočný stolík s jedálenskou doskou vyniká dizajnom v dekore bukového dreva. Je veľmi príjemný na pohľad a zapadne do každého interiéru. Stolík je vybavený štyrmi kolieskami s brzdou, zásuvkou s kovovými bežcami, výklenkom a skrinkou. Pre väčšiu bezpečnosť je nočný stolík zakončený zosilnenými plastovými hranami. Jeho súčasťou je aj výklopná jedálenská doska, ktorú možno podľa potreby sklopiť doľava alebo doprava. Ide o veľmi kvalitný český výrobok, ktorý vám spríjemní chvíle strávené v posteli.


Šírka 51 cm / hĺbka 48 cm / výška 93 cm / rozmery jedálenskej dosky 73 x 36 cm / zásuvka s kovovými bežcami s nábehom / dvojité kovanie jedálenskej dosky / zosilnené plastové hrany / hmotnosť 31 kg


Výhody:

Kombinácia servírovacieho a nočného stolíka s úložnými priestormi

Otočné kolieska s brzdami

Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.