Elektrická polohovateľná posteľ - Bock 3fx

609 €
543,75 € bez DPH
Doprava PPL zdarma Repasovaný výrobok

Elektrická polohovateľná posteľ Bock 3fx spája príslovečnú nemeckú kvalitu a pohodlie v jednom.

ks
Dostupnosť:
Skladem
Kód tovaru:
1004
Záruka:
6 měsíců
2. Polohování opory nohou
1. Polohování opory beder
3. Polohování výšky ložné plochy
Obecné - Pojezdová kolečka
Hrazda
Doprava PPL zdarma

Ďalšie informácie získate na telefónnom čísle:

903 114 928 

Elektrická polohovateľná posteľ od nemeckého výrobcu Hermann Bock GmbH sa vďaka svojmu jednoduchému dizajnu a príjemnému vzhľadu hodí do každého interiéru. Zdravotné lôžko umožňuje elektrické zdvíhanie bedrovej opierky, nôh a výšky spánkovej plochy. Dodáva sa s dreveným alebo kovovým lamelovým roštom, hrazdou, kolieskami a tiež s bočnicami, ktoré zabraňujú pádu pacienta. Bočné lišty sú kovové alebo drevené.

Lôžko je príjemné a nepôsobí dojmom zdravotníckeho zariadenia. Skrátka, s touto elektrickou polohovateľnou posteľou získate legendárnu nemeckú kvalitu a pohodlie v jednom.

Tieto postele ponúkame v rôznych prevedeniach, ktoré sa líšia typom bočných stien v závislosti od aktuálnej dostupnosti. Ak uprednostňujete konkrétny dizajn, kontaktujte nás a oznámte nám svoje preferencie.


Zdvih bedrovej časti 0 až 72° / zdvih nôh 0 až 22° / zdvih plochy lôžka 40 až 80 cm / rozmer 214 x 105 cm / plocha lôžka 200 x 90 cm / nosnosť 135 kg


Výhody postele: 

Túto posteľ je možné predĺžiť o 20 cm pomocou nadstavca a výmenou bočníc za dlhšie za príplatok 3 000 Kč. Predĺžená posteľ má plochu na spanie 90 x 220 cm.

Doprava na posteľ od spoločnosti PPL zdarma.


Súčasťou postele nie je matrac. Tie nájdete v záložke Matrace a antidekubitný program.

Obrázky slúžia len ako referencia a nemusia detailne zodpovedať skutočnosti.


Na stiahnutie 2

Obecný manuál lůžek Bock.pdf 662.25 KB
BOCK.pdf 1.47 MB
Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.