Pasívny matrac s paropriepustným poťahom Pasiv - modrá

209 €
186,61 € bez DPH
Nový produkt

Nový matrac je kvalitná pomôcka proti preležaninám vhodná pre pacientov s inkontinenciou. Vďaka svojej konštrukcii je vhodný aj pre elektrické polohovateľné postele.

ks
Dostupnosť:
Skladem
Kód tovaru:
1104
Záruka:
24 měsíců
Matrace - Cirkulace vzduchu
Matrace - Antialergické vlastnosti
Matrace - Určeno pro elektrické postele
Matrace - Pratelné na 90°
Matrace - Nepropustnost

Pohodlný spánok je predovšetkým o kvalitnom matraci, a preto vám ponúkame tento typ matraca, ktorý sa svojimi vlastnosťami radí medzi špičku našich produktov. Pasívny antidekubitný matrac je navrhnutý tak, aby zabránil vzniku preležanín a spríjemnil vám čas strávený v posteli. Jadro matraca je vyrobené z antialergickej PUR peny najvyššej kvality, ktorá zabezpečí nerušený spánok. Súčasťou matraca je paropriepustný poťah, ktorý zabezpečuje nepremokavosť, ale aj mikrocirkuláciu vzduchu. Samotný poťah je možné dezinfikovať a prať až na 90 °C a vďaka bočnému zipsu je manipulácia s ním veľmi jednoduchá. Matrac je ideálnou voľbou pre všetkých milovníkov pohodlného a ničím nerušeného spánku.

Ak si kupujete dlhšiu posteľ ako štandardných 200 x 90 cm, zaobstarajte si nadstavec, ktorý vyplní plochu postele na spanie až do 220 cm.


Trvalé zaťaženie do 120 kg / kryt je umývateľný, odnímateľný, dezinfikovateľný, prateľný (90 °C) / rozmery 200 x 90 x 12 cm (dĺžka x šírka x výška) / hmotnosť 8 kg


Výhody:

Ochrana pred preležaninami

Odolnosť voči prenikaniu tekutín

Konštrukcia matraca umožňuje použitie na polohovateľných posteliach

Na stiahnutie 1

MANUAL MATRACE PASIV.pdf 118 KB
Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.