×
Obmedzenia počas dovolenky
V termíne od 22.7. do 26.7. čerpáme celozávodnú dovolenku, nahlasovanie ukončenia prenájmu môžete urobiť prostredníctvom SMS na číslo 0903114928, alebo na e-mail: info@invira.sk . Ďakujeme za pochopenie tím Invira.

Mesačný prenájom koncentrátora kyslíka

70 €
57,85 € bez DPH
Repasovaný výrobok

Koncentrátory kyslíka Invacare Platinum 5XL a De Vilbiss 525 na prenájom koncentrujú kyslík z okolitého prostredia, takže nie sú potrebné kyslíkové fľaše.

ks
Dostupnosť:
Skladem
Kód tovaru:
2230
Oxygenerátory - Ukazatel
Obecné - Pojezdová kolečka
Oxygenerátory - Energetická úspornost

Koncentrátor kyslíka je zariadenie, ktoré zlepšuje kvalitu dýchania. Je určený na dlhodobú liečbu kyslíkom, ktorú indikuje lekár. Umožňuje vytvárať vyššiu koncentráciu kyslíka z okolitého prostredia, takže nepotrebuje žiadnu dodávku kyslíka vo forme fliaš. Na jednoduchú kontrolu hladiny kyslíka je zariadenie vybavené indikátorom. Pri kyslíkovom koncentrátori oceníte najmä štyri pojazdné kolieska a držadlá umožňujúce jednoduchú manipuláciu v pohodlí domova.

Cena je uvedená za jeden mesiac prenájmu. Okrem kyslíkových okuliarov a zvlhčovača vzduchu vám do každého prenajatého koncentrátora poskytneme mineralizovanú (destilovanú) vodu, ktorá je nevyhnutná pre jeho správnu prevádzku. V prípade použitia bežnej vody z vodovodu hrozí riziko nenávratného poškodenia prístroja.

Výrobca odporúča zabezpečiť alternatívny zdroj prídavného kyslíka pre prípad výpadku napájania, alarmu alebo mechanickej poruchy. O tom, aký typ alternatívneho systému je potrebný, sa poraďte so svojím lekárom. Toto zariadenie sa má používať ako doplnkový kyslík a nepovažuje sa za dostatočné na podporu života alebo udržanie životných funkcií!


Invacare Platinum 5XL

Koncentrácia kyslíka 87 - 95,6 % / hladina intenzity zvuku 50 dB / výstupný tlak 5 PSI / prietok 0,5 - 5 l/min / výkon 390 W / Hepa filter (skriňa) / hmotnosť 24 kg / výška 20 cm / šírka 20 cm / hĺbka 20 cm

De Vilbiss 525

Koncentrácia kyslíka 93 % / hladina intenzity zvuku 40 dBA / výstupný tlak 8,5 PSI / prietok 0,5 - 5 l / min / napájanie 230 V / skriňový filter / hmotnosť 16,3 kg / výška 62 cm / šírka 34 cm / hĺbka 30 cm


Výhody:

Výhodná cenová ponuka

Cenovo dostupná cena


Tento prístroj používajte len na odporúčanie lekára.

Obrázky slúžia len ako referencia a nemusia detailne zodpovedať skutočnosti.

Na stiahnutie 1

invacare-perfecto-cesky.pdf 1.7 MB
Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.