Mechanický invalidný vozík

od 159 €
od 138,26 € bez DPH
Repasovaný produkt

Zrekonštruovaný mechanický invalidný vozík je vhodný na používanie v exteriéri aj interiéri. Ponúkame varianty s rôznymi šírkami sedadla a nosnosťou.

ks
Dostupnosť:
Zvoľte variant
Kód tovaru:
Zvoľte variant
Záruka:
6 měsíců
Velikost:
42
El. vozíky - Skládací konstrukce
El. vozíky - Interiérový vozík
El. vozíky - Vozík do města

Mechanický invalidný vozík je vhodný na pohyb v interiéri aj exteriéri. Je vyrobený z ľahkej konštrukcie, vďaka ktorej je jeho ovládanie hračkou. Invalidný vozík je vybavený aj odnímateľnými opierkami nôh, odnímateľnými zadnými kolesami s brzdami a skladacou konštrukciou, takže ho môžete kedykoľvek rýchlo a jednoducho zložiť. V prípade vozíkov so šírkou sedadla od 50 do 55 cm je konštrukcia tvorená zosilneným dvojitým krížom, ktorý zvyšuje jej pevnosť a nosnosť. Mechanické vozíky ponúkame v rôznych variantoch podľa šírky sedadla a celkovej konštrukcie, stačí nás kontaktovať a my vám radi pomôžeme s výberom.


Výška vozíka 100 cm / výška sedadla od zeme 45 - 50 cm / šírka vozíka 60 cm / hĺbka sedadla 38 - 50 cm / dĺžka vozíka 100 cm / dĺžka vozíka bez podnožiek 80 cm / hmotnosť 19 kg

Nie ste si istí, akú šírku sedadla si vybrať? Stačí ju zmerať pomocou meracieho pásu alebo si pomôcť priloženou tabuľkou vedľa fotografie vozíka.


Výhody:

Dostupné v rôznych veľkostiach

Jednoduchá a spoľahlivá konštrukcia


Obrázky slúžia len ako referencia a nemusia detailne zodpovedať skutočnosti.

Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.