×
Obmedzenia počas dovolenky
V termíne od 22.7. do 26.7. čerpáme celozávodnú dovolenku, nahlasovanie ukončenia prenájmu môžete urobiť prostredníctvom SMS na číslo 0903114928, alebo na e-mail: info@invira.sk . Ďakujeme za pochopenie tím Invira.

TOP AKTIV - Matrac antidekubitný s kompresorom + DOPRAVA ZDARMA

100 €
89,29 € bez DPH
Doprava PPL zdarma Nový produkt

Nový antidekubitný bublinový matrac je najúčinnejšou možnou prevenciou proti dekubitom. Jednotlivé sektory (bubliny) sa postupne nafukujú a vypúšťajú, čím poskytujú ochranu pred vznikom preležanín.

ks
Dostupnosť:
Skladem
Kód tovaru:
6666
Záruka:
24 měsíců
Matrace - Antialergické vlastnosti
Matrace - Určeno pro elektrické postele
Obecné - Top produkt
Obecné - Voděodolné
Doprava PPL zdarma

Ďalšie informácie získate na telefónnom čísle 903 114 928

Antidekubitný nafukovací matrac poskytne vám a vašim blízkym maximálne pohodlie s prevenciou vzniku dekubitov. Jednotlivé časti matraca sa priebežne nafukujú a vyfukujú, čím zabraňujú vzniku preležanín. Antidekubitný matrac sa umiestňuje na bežný matrac, nie na samotnú posteľ. Spolu s matracom dodávame aj kompresor, ktorým možno regulovať tlak a ovplyvňovať tak tvrdosť matraca. Tento antidekubitný matrac je vhodný pre všetkých ležiacich pacientov a starších ľudí, ktorí ocenia kvalitu a pohodlie.


Kompresor - napájanie 220-230 V AC, 50 Hz / výstupný objem vzduchu 5 l/m / tlak 40-100 mmhg / časový cyklus 12 min / spotreba energie 7 W / hmotnosť 1,4 kg


Matrac - rozmery 200 x 88 x 7 cm / mat. PVC / hmotnosť 2,3 kg / nosnosť 100 kg


Výhody:

Najnižšia dostupná cena

Aktívna ochrana proti preležaninám

Na stiahnutie 1

Manual bublinová v CZ.pdf 140.74 KB
Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.