Matrac antidekubitný s kompresorom - rúrkový

179 €
159,82 € bez DPH
Nový produkt

Aktívny antidekubitný matrac s rúrkovými sektormi zabraňuje vzniku preležanín. Jednotlivé trubice sa nafukujú a vyfukujú, čím sa zdravotný matrac pohybuje. Matrac je poháňaný kompresorom.

ks
Dostupnosť:
Skladem
Kód tovaru:
1106
Záruka:
24 měsíců
Matrace - Antialergické vlastnosti
Matrace - Určeno pro elektrické postele
Matrace - Nepropustnost

pre dlhodobo ležiacich pacientov sa odporúčajú matrace s aktívnym účinkom, aby sa zabránilo vzniku preležanín (dekubitov). Matrac pozostáva zo sústavy trubiek, ktoré sa pravidelne nafukujú a vyfukujú. Vzduchový systém zabezpečuje, aby chorí a starší ľudia neležali bez pohybu.

Zdravotný antidekubitný matrac sa umiestňuje na bežný matrac, nemožno ho umiestniť na samotné lôžko. Trubice sú zásobované vzduchom pomocou výkonného kompresora. Ten sa dodáva spolu s matracom v jednej súprave. Kompresor reguluje aj vnútorný tlak v matraci, takže si môžete pohodlne nastaviť tvrdosť tak, aby vám vyhovovala.

Táto zdravotnícka pomôcka proti proleženinám je nová, nie repasovaná, a dodáva sa s dvojitým prateľným poťahom.


Kompresor - napájanie 220-230 V AC, 50 Hz / výstupný objem vzduchu 5 l/m / tlak 40-100 mmhg / časový cyklus 8 min / spotreba energie 10 W / hmotnosť 1,4 kg / vybavený signalizáciou nízkeho tlaku 

Matrac - rozmery 182 x 80 x 12 cm / mat. PVC/Nylon / hmotnosť 3,5 kg / nosnosť 130 kg / poťah je súčasťou balenia


Výhody:

Najvyššia úroveň ochrany proti preležaninám

Na stiahnutie 1

Manual trubicová v CZ.pdf 140.46 KB
Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.