Matrac antidekubitný s kompresorom bublinkový

100 €
89,29 € bez DPH
Nový produkt

Bublinkový matrac s aktívnym účinkom proti preležaninám účinne zabraňuje vzniku preležanín. Tento zdravotný matrac funguje tak, že sa jeho jednotlivé časti (bubliny) postupne nafukujú a vypúšťajú, čím sa vytvára potrebný pohyb. Matrac je poháňaný kompresorom.

ks
Dostupnosť:
Skladem
Kód tovaru:
1105
Záruka:
24 měsíců
Matrace - Antialergické vlastnosti
Matrace - Určeno pro elektrické postele
Matrace - Nepropustnost

Matrace s aktívnym účinkom proti preležaninám majú preventívny účinok proti vzniku preležanín u dlhodobo chorých ľudí. Skladá sa z mnohých bublín, ktoré sa pravidelne nafukujú a vypúšťajú. Vzduchový systém zabezpečuje potrebný pohyb pre ležiacich pacientov a starších ľudí.  Zdravotný antidekubitný matrac sa umiestňuje na bežný matrac, nemožno ho umiestniť len na posteľ.

Vzduch sa do bublín vháňa kompresorom, ktorý sa dodáva spolu s matracom. Kompresor reguluje aj vnútorný tlak, takže si môžete sami nastaviť tvrdosť matraca.

Táto zdravotnícka pomôcka proti proležaninám je nová, nie renovovaná.


Kompresor - napájanie 220-230 V AC, 50 Hz / výstupný objem vzduchu 5 l/m / tlak 40-100 mmhg / časový cyklus 12 min / spotreba energie 7 W / hmotnosť 1,4 kg

Matrac - rozmery 200 x 88 x 7 cm / mat. PVC / hmotnosť 2,3 kg / nosnosť 100 kg


Výhody:

Najnižšia dostupná cena

Aktívna ochrana proti preležaninám

Na stiahnutie 1

Manual bublinová v CZ.pdf 140.74 KB
Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.