Elektrická polohovateľná posteľ - Burmeier Dali II 24V 4fx

689 €
569,42 € bez DPH
Doprava PPL zdarma Repasovaný produkt

Polohovateľná posteľ ponúka elektrické zdvíhanie plochy na spanie, operadla, nôh a individuálny náklon.

ks
Dostupnosť:
Na dotaz
Záruka:
6 měsíců
4. Náklon ložné plochy
2. Polohování opory nohou
1. Polohování opory beder
3. Polohování výšky ložné plochy
Obecné - Pojezdová kolečka
Hrazda
Doprava PPL zdarma

Ďalšie informácie získate na telefónnom čísle:

903 114 928 

Repasovaná elektrická polohovateľná posteľ Dali II od nemeckej spoločnosti Burmeier GmbH je najpredávanejšou a najlepšie hodnotenou posteľou v našej ponuke. Je evolučným nástupcom postele Burmeier Dali Economic I s povestnou nemeckou kvalitou výroby. Toto polohovateľné lôžko ponúka elektrické zdvíhanie bedrovej opierky, opierky nôh a výšky lôžka, ktoré možno tiež nakloniť do individuálneho náklonu (antitrendelenburgovej polohy). Súčasťou postele je hrazda, lamelový rošt (kovový alebo drevený), kolieska na ľahkú manipuláciu a bočné lišty (kovové alebo drevené), ktoré možno spustiť na prístup pre invalidný vozík alebo naopak zablokovať v hornej polohe. Čelá postele sú vyrobené z dreva a potiahnuté laminátovou fóliou v dekore bukového dreva. Vďaka svojmu príjemnému vzhľadu je posteľ vhodná aj na domácu starostlivosť. Elektrické polohovateľné lôžko Burmeier Dali II 24V je skvelým spoločníkom pre každého, kto dokáže oceniť pohodlie a komfortný spánok.


Zdvih bedrovej časti 0 až 72° / zdvih nôh 0 až 22° / zdvih plochy lôžka 40 až 80 cm / rozmer 212 x 101 cm / plocha lôžka 200 x 90 cm / nosnosť 165 kg / hmotnosť 90 kg


Výhody:  

Vďaka antitrendelenburgovej funkcii možno lôžko niekoľkými stlačeniami tlačidla zmeniť na pohodlné kardiologické kreslo.

Z adaptéra umiestneného v zásuvke ide ďalej len bezpečné dotykové napätie 24 V

Toto lôžko je možné predĺžiť o 20 cm pomocou nadstavca a výmenou bočníc za dlhšie, lôžko je možné takto upraviť za príplatok 3 000 Kč. Predĺžená posteľ má plochu na spanie 90 x 220 cm

Výhodou je doprava PPL zdarma


Súčasťou postele nie je matrac. Tie nájdete v programe Matrac a antidekubitný program.

Obrázky sú len orientačné a nemusia detailne zodpovedať skutočnosti.Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.