Elektrická polohovateľná posteľ - Burmeier Dali IV

1 169 €
1 043,75 € bez DPH
Doprava PPL zdarma Nový produkt

Elektrická polohovateľná posteľ s diaľkovým ovládaním.

ks
Dostupnosť:
Skladem
Kód tovaru:
1014
Záruka:
24 měsíců
4. Náklon ložné plochy
2. Polohování opory nohou
1. Polohování opory beder
3. Polohování výšky ložné plochy
Obecné - Bezdrátové ovládání
Obecné - Pojezdová kolečka
Hrazda
Doprava PPL zdarma

Ďalšie informácie získate na telefónnom čísle:

903 114 928 

Najnovšia generácia lôžka pre domácu starostlivosť s dvojročnou zárukou od nemeckej spoločnosti Burmeier GmbH. Ide o elektrické polohovateľné lôžko Burmeier Dali IV, ktoré je určené pre našich najnáročnejších zákazníkov. Od ostatných postelí sa líši bezdrôtovým ovládaním cez Bluetooth, takže už nikdy nebudete zakopávať o elektrické káble. Polohovateľná posteľ ponúka elektrické zdvíhanie bokov, nôh a výšky spacej plochy, ktorú možno tiež nakloniť do individuálneho sklonu (antitrendelenburgovej polohy). Súčasťou zdravotného lôžka je aj hrazda, drevený lamelový rošt, kolieska na presúvanie a bočné lišty, ktoré možno spustiť pre prístup na invalidný vozík alebo naopak zablokovať v hornej polohe. Bočnice a čelo postele sú vyrobené z dreva a potiahnuté laminátovou fóliou v povrchovej úprave bukového dreva. Príjemný a moderný vzhľad postele ju predurčuje na domácu starostlivosť.


Bedrový zdvih 0 až 72° / zdvih nôh 0 až 22° / zdvih lôžkovej plochy 40 až 80 cm / rozmer 218 x 102 cm / lôžková plocha 200 x 90 cm / bezpečné pracovné zaťaženie 185 kg / maximálna hmotnosť pacienta 145 kg / hmotnosť 93 kg


Výhody postele:  

Dvojročná záruka

Bezpečné napájanie postele 24 V

Lôžko možno niekoľkými stlačeniami diaľkového ovládača zmeniť na pohodlné kardiologické kreslo.

Bezplatná doprava PPL


Súčasťou postele nie je matrac. Tie nájdete v záložke Matrac a antidekubitný program.


  

Video manuál ke spárování postele: 



Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.