×
Obmedzenia počas dovolenky
V termíne od 22.7. do 26.7. čerpáme celozávodnú dovolenku, nahlasovanie ukončenia prenájmu môžete urobiť prostredníctvom SMS na číslo 0903114928, alebo na e-mail: info@invira.sk . Ďakujeme za pochopenie tím Invira.

Elektrická polohovateľná posteľ - Burmeier Arminia IV

1 369 €
1 222,32 € bez DPH
Doprava PPL zdarma Nový produkt

Burmeier Arminia IV - Elektrická polohovateľná posteľ

ks
Dostupnosť:
Skladem
Kód tovaru:
1016
Záruka:
24 měsíců
4. Náklon ložné plochy
2. Polohování opory nohou
1. Polohování opory beder
3. Polohování výšky ložné plochy
Obecné - Bezdrátové ovládání
Obecné - Pojezdová kolečka
Hrazda
Doprava PPL zdarma

Ďalšie informácie získate na telefónnom čísle:

903 114 928 

Generačne najmodernejšia elektrická polohovateľná posteľ od nemeckého výrobcu Burmeier GmbH je najvybavenejšou posteľou v našej ponuke. Od ostatných postelí sa líši najmä dvoma novými funkciami. Prvou je bezdrôtový ovládač bluetooth, vďaka ktorému už nikdy nebudete musieť riešiť zamotané káble. Druhou novinkou je možnosť jednoduchej inštalácie bočných panelov ich jednoduchým zacvaknutím na posteľ. Posteľ ponúka elektrické zdvíhanie bedrovej opierky, opierky nôh a výšky postele. Plochu na spanie je potom možné dodatočne nakloniť do individuálneho náklonu, tzv. antitrendelenburgovej polohy. Súčasťou polohovateľnej postele je hrazda, bočné lišty a kolieska na jednoduchú manipuláciu. Kovová konštrukcia je potiahnutá drevom a doskami s laminovacou fóliou v dekore bukového dreva. Elektrické polohovateľné lôžko Burmeier Arminia IV je preto vhodné aj na domácu starostlivosť. 

Posteľ Arminia IV sa skladá s posteľou Dali IV a ďalšími celodrevenými poťahmi v štýle Arminia IV.


Bedrový zdvih 0 až 72° / zdvih nôh 0 až 22° / zdvih plochy lôžka 40 až 80 cm / rozmery 220 x 105 cm (rozmery sa môžu mierne líšiť) / plocha lôžka 200 x 90 cm / bezpečné pracovné zaťaženie 185 kg / maximálna hmotnosť pacienta 145 kg / hmotnosť 93 kg


Výhody postele:  

Dvojročná záruka

Bezdrôtové ovládanie pomocou diaľkového ovládača bluetooth

Z adaptéra umiestneného v zásuvke vychádza len bezpečné dotykové napätie 24 V

Vďaka antitrendelenburgovej funkcii možno lôžko niekoľkými stlačeniami diaľkového ovládania zmeniť na pohodlné kardiologické kreslo

Bezplatná doprava PPL


Súčasťou postele nie je matrac. Tie nájdete v záložke Matrac a antidekubitný program.


 

Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.