Invacare Birdie EVO - NOVÝ elektrický zdvihák pacientov

1 329 €
1 186,61 € bez DPH
Nový produkt

Zdvíhač pacientov vám pomôže presunúť vášho blízkeho z postele na invalidný vozík, na toaletu a môže ho tiež zdvihnúť z podlahy. So zdvihákom si ušetríte chrbát.

ks
Dostupnosť:
Skladem
Záruka:
24 měsíců
Obecné - Pojezdová kolečka

Zdviháky pre pacientov sú napájané batériami, takže je možné s nimi voľne pohybovať po byte, ak prechádzate cez zárubne dverí. Šírka zdviháka je 63 cm.

Zdvihák pre pacientov je určený na používanie v interiéri na rovnom povrchu, v nemocniciach, opatrovateľských zariadeniach a v domácom prostredí. Mobilný zdvihák pacienta možno na mieste otáčať, takže premiestňovanie si vyžaduje minimálny priestor.

Je tiež vybavený nožnou brzdou, sklopným plátenným sedadlom, štyrmi kolieskami a diaľkovým ovládaním pre jednoduchú a bezpečnú prevádzku. Plne nabitá batéria je schopná zvládnuť až štyridsať cyklov zdvíhania. Elektrický zdvihák pre pacientov zabezpečí pohodlnú a bezpečnú prepravu v pohodlí vášho domova.

Zdvihák má manuálne núdzové uvoľnenie umiestnené na základni ovládania a oceľová konštrukcia zdvíhacieho zariadenia vám umožní bezpečný presun kamkoľvek potrebujete.

Súčasťou kladkostroja je prepravná taška.


dĺžka 125 cm / šírka 64 cm / najnižšia poloha žeriavu 63 cm / najvyššia poloha žeriavu187 cm / hmotnosť 40 kg / maximálne zaťaženie 180 kg


Výhody:

Výhodná cenová ponuka

Bezpečný spôsob prepravy aj v domácich podmienkach

Jednoduchá manipulácia

Na montáž výťahu pre pacientov nie sú potrebné žiadne nástroje


Obrázky slúžia len ako referencia a nemusia detailne zodpovedať skutočnosti.

Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.