×
Obmedzenia počas dovolenky
V termíne od 22.7. do 26.7. čerpáme celozávodnú dovolenku, nahlasovanie ukončenia prenájmu môžete urobiť prostredníctvom SMS na číslo 0903114928, alebo na e-mail: info@invira.sk . Ďakujeme za pochopenie tím Invira.

Mesačný prenájom kyslíkového koncentrátora s rozprašovačom

115 €
95,04 € bez DPH
Repasovaný výrobok

Malý, ľahký, výkonný koncentrátor kyslíka s možnosťou nebulizace a časovačom

ks
Dostupnosť:
Skladem
Oxygenerátory - Ukazatel
Oxygenerátory - Nízká hlučnost
Obecné - Bezdrátové ovládání
Obecné - Pojezdová kolečka
Oxygenerátory - Energetická úspornost

Výkonný kvalitný koncentrátor. Je kompaktný, tichý a má nízku spotrebu energie. Umožňuje nepretržitú prevádzku 24 hodín denne. Funkcia nebulizácie. Plynulá regulácia výstupu kyslíka. Alarm nízkej koncentrácie monitoruje kvalitu výstupu kyslíka. Diaľkové ovládanie pre jednoduchú obsluhu.


Výhody tohto zariadenia:

- časovač

- malý, ľahký a tichý

- nebulizator

Výrobca odporúča zabezpečiť alternatívny zdroj prídavného kyslíka pre prípad výpadku napájania, alarmu alebo mechanickej poruchy. O tom, aký typ alternatívneho systému je potrebný, sa poraďte so svojím lekárom. Toto zariadenie sa má používať ako doplnkový kyslík a nepovažuje sa za dostatočné na podporu života alebo udržanie životných funkcií!

Toto zariadenie je vybavené výstupom pre nebulizátor, t. j. rozprašovačom, ktorý umožňuje inhaláciu vodnej hmly spolu s liečivou látkou do dýchacích ciest na pomoc pri liečbe ochorení dýchacích ciest. Kyslíkový koncentrátor s nebulizátorom vytvára kvapôčky s veľkosťou 10 - 20 mikrónov, ktoré sa potom môžu priamo inhalovať spolu so stlačeným a čistým vzduchom dodávaným priamo koncentrátorom. Preto sú na tejto verzii zariadenia dva výstupy, jeden na výstup kyslíka, druhý na pripojenie hadičky s nádobkou s tekutinou, ktorá sa má inhalovať (napr. liek alebo aróma).

Čo je to nebulizácia? 

Nebulizátory sú zariadenia, ktoré vytvárajú veľmi jemnú hmlu - aerosól - používanú na inhaláciu za studena. Nebulizátory sa najčastejšie používajú pri liečbe ochorení dýchacích ciest, laryngitídy a bronchitídy.


Koncentrácia kyslíka 93 % / hladina intenzity zvuku 40 dB / výstupný tlak 5 PSI / prietok 0,5 - 5 l / min / príkon 280 W / Hepa filter / hmotnosť 15,5 kg / výška 50 cm / šírka 39 cm / hĺbka 24,5 cm / pri rozprašovaní 11 litrov za minútu pri cca 40 % koncentrácii kyslíka


Tento tovar si môžete kúpiť z nájmu a my vám poskytneme zľavu vo výške jedného mesačného nájomného z kúpnej ceny.


Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.