×
Obmedzenia počas dovolenky
V termíne od 22.7. do 26.7. čerpáme celozávodnú dovolenku, nahlasovanie ukončenia prenájmu môžete urobiť prostredníctvom SMS na číslo 0903114928, alebo na e-mail: info@invira.sk . Ďakujeme za pochopenie tím Invira.

Mesačný prenájom mechanického invalidného vozíka

22 €
18,18 € bez DPH
Repasovaný výrobok

Mechanický invalidný vozík so skladacou konštrukciou na prenájom v akejkoľvek veľkosti.

ks
Dostupnosť:
Skladem
Kód tovaru:
2204
El. vozíky - Skládací konstrukce
El. vozíky - Interiérový vozík
El. vozíky - Vozík do města

Mechanický invalidný vozík je vhodný na pohyb v interiéri aj exteriéri. Je vyrobený z ľahkej konštrukcie, vďaka ktorej je jeho ovládanie hračkou. Invalidný vozík je vybavený aj odnímateľnými opierkami nôh, odnímateľnými zadnými kolesami s brzdami a skladacou konštrukciou, takže ho môžete kedykoľvek rýchlo a jednoducho zložiť. Mechanické invalidné vozíky ponúkame v rôznych variantoch v závislosti od šírky sedadla a celkovej konštrukcie, stačí nás kontaktovať a my vám radi pomôžeme s výberom. Uvedená cena je za prenájom na jeden mesiac.

Pri objednávaní nezabudnite do poznámky uviesť požadovanú šírku sedadla. Stačí zmerať pomocou meracieho pásu alebo si pomôcť priloženou tabuľkou vedľa fotografie vozíka. V prípade potreby uveďte svoju výšku a hmotnosť.

Tento tovar si môžete zakúpiť na lízing a my vám poskytneme zľavu vo výške jedného mesačného nájmu z kúpnej ceny.


Výška vozíka 100 cm / výška sedadla od zeme 45 - 50 cm / šírka vozíka 60 cm / hĺbka sedadla 38 - 50 cm / dĺžka vozíka 100 cm / dĺžka vozíka bez podnožiek 80 cm / hmotnosť cca 15 kg

Šírka sedadla 37 - 49 cm / nosnosť 120 kg


Výhody:

Ľahká konštrukcia

K dispozícii vo viacerých variantoch, ktoré vyhovujú vašim potrebám.


Obrázky slúžia len ako referencia a nemusia detailne zodpovedať skutočnosti.

Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.