Paropriepustný poťah matraca

69 €
57,02 € bez DPH
Nový produkt

Nový paropriepustný poťah je vhodný pre všetky typy našich matracov. Zabraňuje prenikaniu tekutín, a preto je vhodný najmä pre pacientov s inkontinenciou.

ks
Dostupnosť:
Skladem
Kód tovaru:
1101
Záruka:
24 měsíců
Hmotnost:
1 kg
Matrace - Antialergické vlastnosti
Matrace - Pratelné na 90°
Matrace - Nepropustnost

Snažíme sa splniť každé vaše želanie, preto sme na základe častých otázok zaradili do nášho sortimentu paropriepustné poťahy matracov. Ak blízka osoba, o ktorú sa staráte, trpí inkontinenciou, odporúčame vám zakúpiť si paropriepustný poťah na matrac. Poťah je vybavený zipsom na ľahké snímanie, ktorý je zároveň prekrytý lemom, a možno ho dezinfikovať a prať až na 95 °C. Paropriepustný poťah je vyrobený zo špeciálnej nano tkaniny, vďaka čomu je nepremokavý, ale zároveň zabezpečuje mikrocirkuláciu vzduchu. Nemusíte sa teda rozhodovať medzi funkčnosťou a pohodlím svojich blízkych. Tento poťah spĺňa oboje a stane sa pre vás nepostrádateľným pomocníkom pri starostlivosti.


Pre matrace do 200 x 90 x 12 cm (dĺžka x šírka x výška) / hmotnosť 1 kg

Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.