Mesačný prenájom lôžka Komfort

40 €
33,06 € bez DPH
Repasovaný produkt

Elektrické polohovateľné lôžko na prenájom z našej ponuky zdravotných postelí.

ks
Dostupnosť:
Skladem
Kód tovaru:
2202
2. Polohování opory nohou
1. Polohování opory beder
3. Polohování výšky ložné plochy

Cena je uvedená za jeden mesiac prenájmu. Posteľ môžete mať tak dlho, ako budete chcieť. V cene prenájmu je zahrnutý aj matrac, bočné zábrany a hrazda. Posteľ je plne vybavená na okamžité použitie.

Vybavenie postele:

Matrac

Hrazda

Bočné zábrany

Kolieska s brzdami

Elektricky nastaviteľná posteľ ľahko ovládateľná pomocou káblového diaľkového ovládania. Bederná opierka je elektrická, nohy tiež. Celé lôžko je elektricky výškovo nastaviteľné v rozsahu 40 - 80 cm (+ výška matraca). Vonkajšie rozmery postele sú zvyčajne 220 x 110 cm, plocha na spanie 90 x 200 cm. Posteľ Comfort má všetky prvky potrebné pri starostlivosti o pacienta a ešte niečo navyše. Ide o staršiu konštrukciu postele, čo však neznižuje jej funkčnosť. Posteľ je vybavená robustným roštom, ale ponúka aj čiastočné obloženie lôžka drevom. Bočnice sú k dispozícii aj v povrchovej úprave z bukového dreva a v niektorých prípadoch môžeme dodať aj pevné kovové bočnice. Posteľ má všetky potrebné funkcie ošetrovateľského lôžka.

Tento tovar si môžete zakúpiť na základe zmluvy o prenájme a my vám poskytneme zľavu vo výške jedného mesačného nájmu z kúpnej ceny.


Zdvih bedrovej časti 0 až 72° / zdvih nôh 0 až 22° / zdvih plochy lôžka 40 až 80 cm / vonkajší rozmer 220 x 110 cm / plocha lôžka 90 x 200 cm


Výhody:

Možnosť prenájmu na obdobie od jedného mesiaca

Túto posteľ je možné rozšíriť o 20 cm pomocou nadstavca a výmenou bočníc za dlhšie za príplatok za prenájom 200 Kč


Obrázky slúžia len ako referencia a nemusia detailne zodpovedať skutočnosti.

Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.