Mesačný prenájom postele Luxus

55 €
45,45 € bez DPH
Repasovaný výrobok

Elektrické polohovateľné lôžko na prenájom z našej ponuky najmodernejších zdravotných postelí.

ks
Dostupnosť:
Skladem
Kód tovaru:
2203
2. Polohování opory nohou
1. Polohování opory beder
3. Polohování výšky ložné plochy

Polohovateľné postele Luxus ponúkajú kvalitu pre domácu starostlivosť, najmä vďaka svojej drevenej konštrukcii. Vďaka novému dizajnu a drevenému vzhľadu sa harmonicky prispôsobí domovom pacientov.  Neoddeliteľnou súčasťou prenájmu lôžka je matrac z PUR peny. Integrované bočné lišty sa dajú spustiť pre prístup na invalidný vozík vždy, keď nie sú potrebné. Posteľ ponúka elektrický zdvih bedrovej opierky, opierky nôh a výšky lôžka. Má tiež hrazdu, bočné zábrany, drevený lamelový rošt a kolieska na presúvanie. Súčasťou každej polohovateľnej postele na prenájom je aj matrac. Uvedená cena je za jeden mesiac prenájmu.

Tento tovar si môžete odkúpiť z nájemné zmluvy a my vám poskytneme zľavu vo výške jedného mesačného nájomného z kúpnej ceny.


Zdvih bedrovej časti 0 až 72° / zdvih nôh 0 až 22° / zdvih plochy lôžka 40 až 80 cm / rozmer 214 x 105 cm / plocha lôžka 200 x 90 cm / nosnosť 135 kg


Výhody:

Za príplatok 200 Kč je možné toto lôžko predĺžiť o 20 cm pomocou nadstavca a výmenou bočníc za dlhšie

Predĺžená posteľ má plochu na spanie 90 x 220 cm

Je možné si ju prenajať na obdobie od jedného mesiaca


Obrázky slúžia len ako referencia a nemusia detailne zodpovedať skutočnosti.

Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.