Antidekubitný matrac Klinik - béžový

289 €
258,04 € bez DPH
Nový produkt

Nový antideubitný matrac je kvalitný matrac proti preležaninám, ktorý je vďaka svojej konštrukcii vhodný aj pre elektrické polohovateľné postele.

ks
Dostupnosť:
Skladem
Kód tovaru:
1108
Záruka:
24 měsíců
Matrace - Cirkulace vzduchu
Matrace - Antialergické vlastnosti
Matrace - Určeno pro elektrické postele
Matrace - Pratelné na 90°
Matrace - Nepropustnost

Váš pohodlný spánok je pre nás dôležitý, preto sú všetky naše matrace klinicky testované, aby vám spríjemnili čas strávený v posteli. Jadro matraca tvorí vrstva peny a tvarovaná vrstva Visco peny, ktorá zabraňuje vzniku dekubitov. Matrac vyniká antibakteriálnymi vlastnosťami a špeciálnym paropriepustným poťahom. Poťah zabezpečuje nepriepustnosť, ale aj mikrocirkuláciu vzduchu. Vďaka bočnému zipsu je manipulácia s ním veľmi jednoduchá. Samotný poťah je možné dezinfikovať a prať až na 95 °C. Ak hľadáte kvalitný matrac za rozumnú cenu, tento je pre vás tou správnou voľbou.


Trvalé zaťaženie do 160 kg / kryt je umývateľný, odnímateľný, dezinfikovateľný, prateľný (90° C) / rozmery 200 x 90 x 15 cm (dĺžka x šírka x výška) / hmotnosť 10 kg


Výhody:

Navrhnuté na umiestnenie na elektrických polohovateľných posteliach

Paropriepustný poťah odolný voči úniku

Náš osvedčený výrobok s certifikáciou a znížením DPH

Na stiahnutie 1

MANUAL MATRACE PASIV.pdf 118 KB
Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.