×
Obmedzenia počas dovolenky
V termíne od 22.7. do 26.7. čerpáme celozávodnú dovolenku, nahlasovanie ukončenia prenájmu môžete urobiť prostredníctvom SMS na číslo 0903114928, alebo na e-mail: info@invira.sk . Ďakujeme za pochopenie tím Invira.

Elektrická polohovateľná posteľ - Burmeier Arminia II 4fx

719 €
641,96 € bez DPH
Doprava PPL zdarma Repasovaný výrobok

Elektrické polohovateľné lôžko ponúka štyri funkcie polohovania.

ks
Dostupnosť:
Skladem
Kód tovaru:
1009
Záruka:
6 měsíců
4. Náklon ložné plochy
2. Polohování opory nohou
1. Polohování opory beder
3. Polohování výšky ložné plochy
Obecné - Pojezdová kolečka
Hrazda
Doprava PPL zdarma

Ďalšie informácie získate na telefónnom čísle:

903 114 928 

Elektrická polohovateľná posteľ Burmeier Arminia II od nemeckej spoločnosti Burmeier GmbH je najvybavenejšou posteľou v našej ponuke. Kovová konštrukcia polohovateľného lôžka je potiahnutá drevom v dekore buk, čo pôsobí príjemným dojmom a je vhodné na domácu starostlivosť. Polohovateľná posteľ Arminia ponúka elektrické zdvíhanie bedrovej opierky, nôh a výšky lôžkovej plochy, ktorú možno tiež nakloniť do individuálneho sklonu, tzv. antitrendelenburgovej polohy, na lepšie prekrvenie dolných končatín. Súčasťou postele je aj hrazda, bočné zábrany a drevený lamelový rošt s možnosťou nastavenia tuhosti lamiel v oblasti zadku. Elektrická polohovateľná posteľ Burmeier Arminia II je vďaka nemeckému spracovaniu stávkou na istotu.


Zdvih bedrovej časti 0 až 72° / zdvih nôh 0 až 22° / zdvih plochy lôžka 40 až 80 cm / rozmer 220 x 105 cm / plocha lôžka 200 x 90 cm / nosnosť 165 kg / hmotnosť 93 kg


Výhody postele:  

Vďaka antitrendelenburgovej funkcii možno lôžko niekoľkými stlačeniami tlačidla zmeniť na pohodlné kardiologické kreslo. 

Je vybavené celodreveným obkladom so stĺpikmi z masívneho dreva. 

Najvyšší model renovovaného lôžka v našej ponuke.

DOPRAVA PPL ZADARMO


Súčasťou postele nie je matrac. Tie nájdete v záložke Matrac a antidekubitný program.

Obrázky sú len orientačné a nemusia detailne zodpovedať skutočnosti.


Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.