TOP POSTEL - Elektronická posteľ Burmeier Dali IV + matrac Reha + DOPRAVA ZDARMA

1 169 €
1 043,75 € bez DPH
Doprava PPL zdarma Nový produkt Matrace zdarma

Ponúkame vám balík posteľ + matrac + preprava

ks
Dostupnosť:
Skladem
Kód tovaru:
5555
Záruka:
24 měsíců
Bežná cena:
1 085,60 €
4. Náklon ložné plochy
2. Polohování opory nohou
1. Polohování opory beder
3. Polohování výšky ložné plochy
Matrace - Antialergické vlastnosti
Matrace - Určeno pro elektrické postele
Matrace - Pratelné na 40°
Obecné - Top produkt
Obecné - Pojezdová kolečka
Hrazda
Doprava PPL zdarma

Ďalšie informácie získate na telefónnom čísle:

903 114 928 

Pripravili sme pre vás novú predajnú akciu, v rámci ktorej vám ponúkame matrac a expresné doručenie zdarma v cene postele.

V ceně je zahrnuto:

1. Nová plne vybavená posteľ nemeckej výroby s odnímateľnou hrazdou.


2. Matrac 10 x 90 x 200 cm s príjemným textilným poťahom. Vďaka svojej konštrukcii je vhodný pre elektrické polohovateľné postele.


3. Expresné doručenie kuriérom PPL zdarma s doručením do prvých dverí. Doručenie do 24 hodín je možné pri objednávkach zadaných do 12:00 hodin, pokiaľ sa nevyskytnú technické problémy so subdodávateľmi PPL, DHL alebo platobnou bránou Comgate. Vtedy sa doručenie môže mierne oneskoriť. V cene dopravy nie je zahrnuté vrátenie a montáž postele. Tú si môžete zakúpiť u nás. Suma sa riadi cenníkom dopravy (viz https://www.invira.sk/vse-o-nakupu).


Podrobný opis postele:


Bočnice postele sú vyrobené z dreva a potiahnuté laminovacou fóliou v dekore bukového dreva. Čelá postele sú potom potiahnuté panelmi s rovnakým dekorom. Bočnice sa dajú spustiť pre bezbariérový prístup alebo uzamknúť v hornej polohe pre zvýšenie bezpečnosti. Posteľ ponúka elektrické zdvíhanie bedrovej opierky, opierky nôh a výšky postele. Okrem toho možno plochu lôžka nakloniť do individuálneho náklonu, tzv. antitrendelenburgovej polohy. 


Okrem toho posteľ obsahuje hrazdu s hrazdičkou, ktorá pomáha pri vstávaní. Drevený lamelový rošt pre vaše maximálne pohodlie a kolieska na premiestňovanie celej postele. Ovládač je bezdrôtový a spáruje sa s posteľou prostredníctvom technológie Bluetooth.

Na novú štvorfunkčnú posteľ pre domácu starostlivosť od nemeckej spoločnosti Burmeier GmbH sa vzťahuje dvojročná záruka. Je potrebné spomenúť nemecké spracovanie bez kompromisov. Spĺňa najnovšie európske normy.


Zdvih bedrovej časti 0 až 72° / zdvih nôh 0 až 22° / zdvih plochy lôžka 40 až 85 cm / rozmer 212 x 101 cm / plocha lôžka 200 x 90 cm / nosnosť lôžka 165 kg / hmotnosť 93 kg 


nosnosť matraca 110 kg / rozmery 200 x 90 x 10 cm / hmotnosť 4,8 kg


Výhody postele:

Dvojročná záruka

Nemecká kvalita


Vďaka funkcii antitrendelenburg možno posteľ niekoľkými stlačeniami tlačidla zmeniť na pohodlné kardiologické kreslo.Ako spárovať diaľkový ovládač s posteľou:


Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.