×
Obmedzenia počas dovolenky
V termíne od 22.7. do 26.7. čerpáme celozávodnú dovolenku, nahlasovanie ukončenia prenájmu môžete urobiť prostredníctvom SMS na číslo 0903114928, alebo na e-mail: info@invira.sk . Ďakujeme za pochopenie tím Invira.

Nové elektrické polohovacie postele

Elektrická polohovacia posteľ pre seniorov predstavuje značnú úľavu v každodennom živote dlhodobo chorých i osôb, ktoré sa o ne starajú. Elektrické polohovanie sa jednoducho ovláda pomocou ovládača alebo bluetooth technológie, zdravotná posteľ má niekoľko funkcií. Nové elektrické lôžko sa dá zaobstarať za prijateľnú cenu, dokonca aj základný variant elektrickej postele prináša oveľa väčší komfort ako polohovacia posteľ mechanická. K posteli si môžete vybrať aj kvalitný zdravotný matrac ak nemu v prípade potreby aj aktívny antidekubitný matrac, ktorý zabraňuje vzniku preležanín (dekubitov). Výhodou našich postelí je PPL doprava zadarmo. Ak hľadáte lacnejší variant elektrickej postele, pozrite sa na repasované polohovacie postele.

Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.