Elektrická polohovateľná posteľ - Burmeier Economic

1 069 €
929,57 € bez DPH
Doprava PPL zdarma Nový produkt

Táto elektrická polohovateľná posteľ je jednou z našich najpredávanejších.

ks
Dostupnosť:
Skladem
Kód tovaru:
1011
Záruka:
24 měsíců
4. Náklon ložné plochy
2. Polohování opory nohou
1. Polohování opory beder
3. Polohování výšky ložné plochy
Obecné - Pojezdová kolečka
Hrazda
Doprava PPL zdarma

Ďalšie informácie získate na telefónnom čísle:

903 114 928 

Najlacnejšia, kvalitná, nová elektrická polohovateľná posteľ na našom trhu s dvojročnou zárukou od nemeckej spoločnosti Burmeier GmbH je jedným z najpredávanejších produktov v našej ponuke. Nemecké spracovanie je tu samozrejmosťou. Od svojho predchodcu Burmeier Dali Economic I sa líši predovšetkým počtom funkcií polohovania. Posteľ ponúka elektrické zdvíhanie bedrovej opierky, opierky nôh a výšky lôžka. Okrem toho možno plochu na spanie nakloniť do individuálneho sklonu, tzv. antitrendelenburgovej polohy. Ide o lôžko vhodné na domácu starostlivosť. Bočnice postele a čelo sú vyrobené z dreva a potiahnuté laminátovou fóliou v dekore bukového dreva. Bočnice sa dajú spustiť pre prístup na invalidnom vozíku alebo zabezpečiť v hornej polohe. Súčasťou postele je aj hrazda, bočné zábrany, drevený lamelový rošt a kolieska na ľahké premiestňovanie.


Bedrový zdvih 0 až 72° / zdvih nohy 0 až 22° / zdvih nohy 40 až 80 cm / zdvih nohy 218 x 102 cm / zdvih nohy 200 x 90 cm / bezpečné pracovné zaťaženie 185 kg / hmotnosť 93 kg


Výhody postele:  

Dvojročná záruka

Vďaka funkcii antitrendelenburga možno z lôžka niekoľkými stlačeniami tlačidla vytvoriť pohodlné kardiologické kreslo

Bezplatná doprava PPL


Súčasťou postele nie je matrac. Tie nájdete v záložke Matrac a antidekubitný program.


Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.