Matrac s textilným poťahom Reha

89 €
79,46 € bez DPH
Nový produkt

Nový matrac s textilným poťahom je vysoko kvalitný, cenovo dostupný a vhodný pre elektrické polohovateľné postele.

ks
Dostupnosť:
Skladem
Kód tovaru:
1140
Záruka:
24 měsíců
El. vozíky - Skládací konstrukce
Matrace - Cirkulace vzduchu
Matrace - Antialergické vlastnosti
Matrace - Určeno pro elektrické postele
Matrace - Pratelné na 40°

Váš pohodlný spánok je našou prioritou, preto sú všetky naše matrace navrhnuté tak, aby čo najlepšie spĺňali požiadavky našich zákazníkov. 

Jadro matraca je vyrobené z antialergickej PUR peny RG 35 kg/m³, vďaka ktorej bude váš čas v posteli pohodlnejší. Penové jadro matraca je priedušné a reguluje vlhkosť. Súčasťou matraca je poťah, ktorý možno z matraca odňať a vyprať v práčke. Poťah je príjemný na dotyk a výborne absorbuje vlhkosť a uľahčuje mikrocirkuláciu vzduchu. Materiály sú testované na prítomnosť škodlivých látok. Ak hľadáte kvalitný matrac na polohovateľné lôžko za rozumnú cenu, tento matrac je pre vás ideálny. 

Starostlivosť o matrac. Pri dlhšom používaní matrac občas otočte z hornej strany na spodnú a pri kratšom používaní striedajte aj nohy a čelo.

Farba poťahu matraca je modrá

Matrac nie je vhodný pre trvalo ležiacich pacientov. Pre týchto ľudí si pozrite antidekubitný program https://www.invira.sk/matrace


Nosnosť do 110 kg / poťah snímateľný a prateľný (60 °C) / rozmery 200 x 90 x 10 cm (dĺžka x šírka x výška) / matrac v rolke 92 x 37 cm (výška x šírka) / hmotnosť 4,8 kg


Výhody:

Nízka cena

Nízka hmotnosť

Matrac sa dodáva v praktickej rolke na prepravu

Obojstranný matrac, využiteľná plocha je na oboch stranách matraca

Konštrukcia matraca vrátane poťahu umožňuje jeho použitie na polohovateľných posteliach

Cookies

Tento e-shop a partneri potrebujú Váš súhlas na využitie jednotlivých dát, aby Vám okrem iného mohli ukazovať informácie týkajúce sa Vašich záujmov. Súhlas udelíte kliknutím na políčko „Súhlasím“.